Trakya Üniversitesi 27. Bahar Konferansına Katılım Sağladık

Trakya Üniversitesi 27. Bahar Konferansına Katılım Sağladık

3 Mayıs günü Trakya Üniversitesi ve Edirne Makine Mühendisleri Odası tarafından organize edilen Bahar Konferanslarına katılarak sunumlarımızı gerçekleştirdik. 

Duyar Vana A.Ş. olarak ve iştirakimiz OES Ozon ve Çevre Teknolojileri A.Ş. firmasının da katılımıyla Üniversite-Sanayi İş Birliği stratejimiz çerçevesinde Trakya Üniversitesinde gerçekleştirilen 27. Bahar Konferansları etkinliğinize katılım sağladık. Trakya Üniversitesi ve T.M.M.O.B. Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği bu etkinlikte Duyar Vana adına İş Geliştirme Müdürü Mehmet ÇİM tarafından Yangın, Sulu Yangın Söndürme Sistemleri, Sprinkler, Alarm Vanaları ve Sistem Vana ve Ekipmanları konularında eğitim gerçekleştirdik. Ayrıca iştirakimiz OES Ozon Genel Müdürü Okan ŞENGÜL tarafından da "Ozon ve Çevre Teknolojileri ve Geleceği" konusunda eğitim gerçekleştirildi.

Trakya Üniversitesi akademisyenleri ve genç mühendis adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştığımız bu etkinlikte genç mühendis adayı arkadaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunarak onların sorularını cevapladık. 

Bu etkinliğe katılan tüm akademisyenlerimize, genç mühendis adayı meslektaşlarımıza ve Edirne Makine Mühendisleri Odası yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diğer Haberler